Countdown voor jullie trouwringen

RINGEN: Ruesch

Met het aanzoek achter de rug begint de zoektocht naar de perfecte trouwringen. Met deze countdown koers je recht op jullie doel af.

1. Start

Ga minstens drie tot vier maanden voor jullie trouwdag op zoek. Zo kunnen jullie op je gemak
de perfecte ringen uitkiezen én heeft de juwelier voldoende tijd om de ringen exact naar jullie
wens te maken.

2. Budget

Bepaal voordat jullie aan de zoektocht beginnen hoeveel geld jullie te besteden hebben.
Houd er rekening mee dat je trouwringen een heel leven meegaan. In dit geval is kwaliteit
belangrijker dan kwantiteit.

3. De juwelier

Voor het optimale advies over de stijl, het materiaal en het design van de ringen kun je het beste
een expert bezoeken. Maak een afspraak zodat de juwelier alle tijd heeft om jullie vragen
te beantwoorden en advies te geven

4. Passen, passen, passen

Probeer zo veel mogelijk verschillende modellen. Zo kun je zien welke ring en welk materiaal het
beste bij je huidskleur en de breedte/lengte van je vingers past.

5. Draagcomfort

Je trouwring draag je dag in dag uit, bij alles wat je doet. Dus dan wil je een ring die goed zit.
Let bij het uitzoeken van jullie ringen daarom extra op de maat en de pasvorm.

6. Verschil mag er zijn

Jullie horen bij elkaar, maar dat wil niet zeggen dat jullie ook exact dezelfde ring moeten dragen.
Je kunt ook gaan voor ringen in verschillende materialen of combineer verschillende soorten goud
met elkaar.

7. Persoonlijke boodschap

Maak jullie ringen nog persoonlijker door er iets in te laten graveren. Jullie kunnen kiezen voor de
trouwdatum en jullie namen, maar tegenwoordig heb je meer keuze. Wat dacht je bijvoorbeeld
van een spreuk, liefdessymbool of vingerafdruk?

Onze leukste juweliers en goudsmeden:

Atelier Ed Nobel: www.ednobel.nl
Juwelier Ettema: www.juwelierettema.nl
Juwelier Repko: www.juwelierrepko.nl
Juwelier Royals: www.juwelierroyals.nl
Rikkoert Juweliers:  www.rikkoert.nl
Rozenhof Trouwringen: www.rozenhoftrouwringen.nl
Silvrants Edelsmid & Sparkling Wedding Trouwringenlounge: www.silvrants.nl
Tuijn Juwelier: www.tuijnjuwelier.nl
Van Hell Juwelier: vanhell-juweliers.nl
Van Leeuwen Juweliers: www.juweliervanleeuwen.nl
Zuurdeeg & Ockels: www.zo-sieraad.nl