Contact

Voor meer informatie of vragen kun je contact opnemen via:

Bruidmedia B.V.
Uraniumweg 17E
3812 RJ Amersfoort

Tel.: +31 (0)33-750 3500
E-mail: info@bruidmedia.nl

KvK Amersfoort: 31045215
BTW-nummer: NL804773919B04

Internationaal hoofdredacteur

Susan Lippe-Bernard | s.lippe@brautmedia.de

 

Redactiecoördinator

Jitske Kattenberg | j.kattenberg@bruidmedia.nl

Sales Manager Nederland & België:

Remco Rutgers | r.rutgers@bruidmedia.nl

 

Accountmanagers Nederland & België:

Wulfert Zevenboom | w.zevenboom@bruidmedia.nl
Cliff Willems | c.willems@bruidmedia.nl

 

Internationaal Accountmanager Fashion

Ulrich Schäder | u.Schaeder@bruidmedia.nl

 

Directie:

R.A.N. Klaarenbeek

 

De inhoud van de website bruidenbruidegom.nl is met de grootste zorg samengesteld. De ervaring heeft echter geleerd, dat ondanks de betrachte zorgvuldigheid, kan voorkomen dat de informatie op deze website verouderd is of onjuistheden bevat.
Bruidmedia BV is in geen geval aansprakelijk voor enige schade die het directe of indirecte gevolg is van of in verband staat met het gebruik van de op deze website beschikbare informatie.